+90 232 257 59 61

Anasayfa » Futbol Masası

Langırt Masası

FM-301 CAMLI LEDLİ TEZAURATLI ÖZEL KAPALI DEVRE FUTBOL LANGIRT MASASI Langırt masası kargo ile gönderildiğinde ayakları, bağlantı cıvataları ve topları içinde gelir. Langırt masası oyuncu borularını ve teleskobik millerini periyodik olarak WD40 koruyucu spreyle yağlayınız.

Devam
langırt masası

FM-301 CAMLI LEDLİ TEZAURATLI KAPALI DEVRE FUTBOL LANGIRT MASASI Langırt masası kargo ile gönderildiğinde ayakları, bağlantı cıvataları ve topları içinde gelir. Langırt masası oyuncu borularını ve teleskobik millerini periyodik olarak WD40 koruyucu spreyle yağlayınız.

Devam
langırt masası

FM-301 CAMLI LEDLİ TEZAURATLI MASİF KAPALI DEVRE FUTBOL LANGIRT MASASI Langırt masası kargo ile gönderildiğinde ayakları, bağlantı cıvataları ve topları içinde gelir. Futbol Masası oyuncu borularını ve teleskobik millerini periyodik olarak WD40 koruyucu spreyle yağlayınız.

Devam
langırt masası

FM-401 CAMLI LEDLİ TEZAURATLI KAPALI DEVRE FUTBOL LANGIRT MASASI Langırt masası kargo ile gönderildiğinde topları içinde gelir. Langırt masası oyuncu borularını ve teleskobik millerini periyodik olarak WD40 koruyucu spreyle yağlayınız.

Devam
langırt masası

FM-306 CAMLI LEDLİ TEZAURATLI FUTBOL LANGIRT MASASI (6 Kişilik) Langırt masası kargo ile gönderildiğinde ayakları, bağlantı cıvataları ve topları içinde gelir . Langırt masası oyuncu borularını ve teleskobik millerini periyodik olarak WD40 koruyucu spreyle ile yağlamanız önerilir

Devam
langırt masası

FM-203 FREE FUTBOL LANGIRT MASASI

Devam
langırt masası

FM-307 KAPAKLI FUTBOL LANGIRT MASASI Langırt masası kargo ile gönderildiğinde ayakları ve ayak kayıt parçaları ayrı paket,bağlantı cıvataları ve topları masa içinde gelir,montaj için 10/11 anahtar gerekir. Langırt masası oyuncu borularını ve teleskobik millerini periyodik olarak WD40 koruyucu sprey ile yağlayınız.

Devam
langırt masası

FM-306 FREE SUNTALAM CAMLI FUTBOL LANGIRT MASASI (6 Kişilik) Langırt masası kargo ile gönderildiğinde ayakları ayrı paket, bağlantı cıvataları ve topları masa içinde gelir, montaj için 12/13 anahtar gerekir. Langırt masası oyuncu borularını ve teleskobik millerini periyodik olarak WD40 koruyucu sprey il yağlayınız.

Devam
Page 1 of 3 123